Realizace výstavních expozic

ŘEŠENÍ NA MÍRU

Pomůžeme Vám s výběrem vhodného řešení pro nejefektivnější prezentaci Vaší společnosti na tuzemském či zahraničním veletrhu.
25 let praxe, tisíce úspěšných veletrhů, stovky spokojených zákazníků – to vše můžeme nabídnout.

NECHTE TO NA NÁS

Vytvoříme studii (situační nákres stánku, grafický návrh reklamních ploch, rozpočet), zajistíme veškeré náležitosti s pořadatelem, technické služby, pojištění atd.

JEDNODUŠE, BEZ STAROSTÍ

Před zahájením veletrhu stánek postavíme, vybavíme vlastním mobiliářem a dovezeme předem domluvené občerstvení. Během výstavy zajišťujeme servis a po skončení akce se postaráme o demontáž a úklid pronajaté plochy.

MODULOVÝ VÝSTAVNÍ SYSTÉM

MEROFORM

Systém používaný vystavovateli po celém světě. Jednoduché řešení pro efektivní prezentaci výrobků či služeb nabízených Vaší společností. Klasické výstavní stánky menších i větších rozměrů. Kovová kostra vyplněná laminovanými dřevodeskami. Výhodou není jen velká plocha k umístění reklamního potisku, prosklené vitríny či možnost kompletace stánku až po umístění rozměrnějších exponátů, ale i možnost sestavení snadno přemístitelných pultů a barů nejrůznějších tvarů, přeskupení grafických poutačů, osvětlení a celková modularita při dokončování stavby stánku.

NA MÍRU VYLADĚNÉ STÁNKY

ATYPICKÉ EXPOZICE

Stánky vytvořené přesně na míru Vašim požadavkům. Nejrůznější materiály a postupy dávají prostor pro vytvoření opravdových originálů.

ŠPIČKA NA TRHU

PATROVÉ EXPOZICE

Stánek, který ustojí i ten největší zájem návštěvníků.

Výstavní expozice na klíč

1) Zadání zakázky, výběr vhodného řešení

Na základě Vašich požadavků společně vybereme nejlepší řešení pro prezentaci Vaší společnosti na tuzemském či zahraničním veletru, výstavní akci nebo na prezentačním večírku.

2) Design, rozpočet

Podle toho vytvoříme grafický návrh stánku společně s rozpočtem na kompletní servis.

3) Před zahájením

Zajistíme veškeré záležitosti s pořadatelem (objednání plochy v daném termínu, technické služby, pojištění atd), vyrobíme reklamní podklady, katalogy, letáky, reklamní předměty – vše potřebné pro úspěšné absolvování prezentační akce.

4) Stavba stánku

Před zahájením stánek postavíme, vlastní autodopravou dovezeme veškeré potřebné vybavení (pronajímáme vlastní mobiliář včetně vybavení kuchyně, el. spotřebičů atd). Zajistíme nákup a dovoz občerstvení. Naaranžujeme vitríny, zapůjčíme květinové dekorace (živé i umělé). 

5) Průběh akce

V den zahájení stánek předáme a během celé akce zajistíme servis.

6) Po ukončení

Po skončení prezentační akce zajistíme demontáž stánku, odvoz veškerého vybavení, úklid a předání pronajatých ploch pronajímateli.

7) Další spolupráce

Pokud si s námi domluvíte spolupráci na budoucích prezentačních akcích, jsme schopni uskladnit část náročnějších expozic pro další použití.

8) Zpětná vazba

Budeme rádi, když nám sdělíte zkušenosti s realizovaným stánkem, vybavením a Váš celkový dojem ze spolupráce s námi.

Jak probíhá stavba stánku?

Časosběrné video zachycuje 8 dní stavby atypické expozice